Aksu Mah. OMÜ Cad. No: 165 Kurupelit Kampüsü, Atakum / SAMSUN

Başvuru

Anasayfa » Başvuru
 • Proje önerileri PDF formatında projepazari@omu.edu.tr adresine e-mail olarak kabul edilecektir. Proje önerinizin adresimize ulaşmasının ardından tarafınıza e-mail ile proje başvurunuzun alındığı bilgisi verilecektir.

 • Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ar-Ge Proje Pazarı’na katılmak için ekteki örnek başvuru formunun ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ar-Ge Proje Pazarı Katılım Taahütnamesinin doldurularak ıslak imzalı bir şekilde taratılarak gönderilmesi gerekmektedir.

 • Proje Başvuru Formunu ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ar-Ge Proje Pazarı Katılım Taahütnamesini aşağıdaki bölmeden indirebilirsiniz.

 • Proje Yazım Kuralları
 • Kâğıt Kullanım Alanı: Standart A4 Kağıt ölçülerinde kağıdın daha sonra baskı ve ciltleme yapılabilmesi için metin, şekil ve çizelgeler, sol kenardan 3,5 cm, sağ kenardan 2,0 cm, üst ve alt kenarlardan 2,5 cm boşluk bırakılarak yerleştirilmelidir.

 • Yazım Özelliği: Yazıların bilgisayarda, 12 punto büyüklükte, “Times New Roman” yazı karakteri kullanılarak, iki yana yaslanmış ve 1,5 açıklıkta yazılması gerekmektedir. Sayfa sonundaki alt başlığı en az iki satır yazı izlemeli ya da alt başlık yeni sayfada yer almalıdır. Yazımda her virgül ve noktadan sonra bir karakter boşluk bırakılmalıdır. Kelimeler satır sonlarında bölünmemeli, bölünüyorsa kelime bir aşağı satıra alınıp, cümle devam etmelidir. Ondalıklı sayılarda “,” (virgül) karakteri kullanılmalıdır. Paragrafın ilk satırı 1 cm içeriden başlamalı ve paragraflar arasında dahil bütün metin boyunca 0 nk boşluk bırakılmalıdır.

 • Özet: Projenin içeriğinde belirlenen başlıkları içeren proje özeti maksimum 300 kelime olmalıdır. Anahtar kelimeler bu bölümde yer alacaktır. Özet Bölümünde Proje başvuru sahibi ya da ekip şeklindeki başvurularda ekip lideri (*) ile belirtilmelidir. (Proje pazarına ekip olarak katılımlarda ekip lideri kişi (*) ile belirtilmelidir.) Özet bölümü projeyi bütünüyle özetler nitelikte olmalıdır.

 • Proje Başvuru Formu: Proje Başvuru Formundan ilgili bölümlere hangi bilgilerin doldurulması gerektiği bilgisine ulaşabilirsiniz. Proje başvuruları 10 sayfayı geçmemelidir.

 • … BAŞVURULAR UZATILDI …

  Proje başvurularınızı 13 Aralık 2019 saat 12:30’a kadar tarafımıza iletebilirsiniz.  Proje Pazarı Başvuru Formu için Tıklayınız…

  Taahütname için Tıklayınız…